Амур-Нижньодніпровський район Комунальний заклад освіти «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №317» Дніпропетровської міської ради








Учебный процесс

 

 

 

МЕРЕЖА ЗАНЯТЬ НА 2012 - 2013 РОКИ

МЕРЕЖА ЗАНЯТЬ

Група № 1 « Сонечко»

 

 

День

тижня

            1

       заняття

             2

       заняття

            3

     заняття

            ІІ

Половина дня

 

Понеділок

Художньо-

мовленнєва

діяльність

Фізичний

розвиток

 

09.30-09.45

 

 

 

Вівторок

Малювання

Музичний

розвиток

 

09.30-09.45

 

 

 

Середа

Ознайомлення з навколишнім

(валеологія)

Фізичний

розвиток

 

09.30-09.45

 

 

Безпека організму та

безпека життя

 

Четвер

Сенсорика

Ліплення

___________

Аплікація

 

 

 

П’ятниця

Конструювання

Музичний

розвиток

 

09.30-09.45

 

Творчі

ігри

 

 

Ранкова гімнастика          8.00 – 8.10

 

 

«Хвилинка» - щоденний інструктаж-нагадування про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах

( для батьків)

 

 

 

МЕРЕЖА ЗАНЯТЬ

Група № 2 « Веселка»

 

 

День

тижня

            1

       заняття

             2

       заняття

            3

     заняття

            ІІ

Половина дня

 

Понеділок

Фізичний

розвиток

 

 

Художньо-

мовленнєва

діяльність

 

 

 

Вівторок

Музичний

розвиток

 

 

Малювання

 

 

 

Середа

Фізичний

розвиток

 

 

Ознайомлення з навколишнім

(валеологія)

 

Безпека організму та

безпека життя

 

Четвер

Сенсорика

Ліплення

___________

Аплікація

 

 

 

П’ятниця

Музичний

розвиток

 

 

 

Конструювання

 

Творчі

ігри

 

Ранкова гімнастика          8.00 – 8.10

 

 

«Хвилинка» - щоденний інструктаж-нагадування про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах

( для батьків)

 

МЕРЕЖА ЗАНЯТЬ

Група № 3 « Метелики»

 

 

День

тижня

            1

       заняття

             2

       заняття

            3

     заняття

            ІІ

Половина дня

 

Понеділок

Музичний

розвиток

 

09.10-09.30

Рідна

природа

Малювання

 

 

Вівторок

Мовленнєвий розвиток

Фізичний

розвиток

 

09.10-09.40

 

Екологічна

компетентність

 

Середа

Фізичний

розвиток

 

09.10-09.40

Математика

Конструювання

 

Безпека організму та

безпека життя

 

Четвер

Музичний

розвиток

 

09.10-09.30

Ознайомлення з навколишнім

(валеологія)

 

Правова

компетентність

 

П’ятниця

Художня

література

Ліплення

___________

Аплікація

 

Творчі

ігри

 

Ранкова гімнастика          8.10 – 8.20

 

«Хвилинка» - щоденний інструктаж-нагадування про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах

 

Гурток

образотворчого                 9.40    понеділок

мистецтва                          9.10    вівторок

 

 

МЕРЕЖА ЗАНЯТЬ

Група № 4 « Бджілки»

 

 

День

тижня

            1

       заняття

             2

       заняття

            3

     заняття

            ІІ

Половина дня

 

Понеділок

Музичний

розвиток

 

09.35-09.55

Рідна

природа

Малювання

 

 

Вівторок

Мовленнєвий розвиток

Ліплення

___________

Аплікація

 

Екологічна

компетентність

 

Середа

Фізичний

розвиток

 

09.35-09.55

Математика

Конструювання

 

Безпека організму та

безпека життя

 

Четвер

Музичний

розвиток

 

09.35-09.55

Ознайомлення з навколишнім

(валеологія)

 

Правова

компетентність

 

П’ятниця

Фізичний

розвиток

 

09.35-09.55

Художня

література

 

Творчі

ігри

 

Ранкова гімнастика          8.20 – 8.30

 

«Хвилинка» - щоденний інструктаж-нагадування про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах

 

Гурток

образотворчого                 9.10    четвер

мистецтва                          9.40    п’ятниця

 

 

МЕРЕЖА ЗАНЯТЬ

Група № 5 « Суничка»

 

День

тижня

            1

       заняття

             2

       заняття

            3

     заняття

            ІІ

Половина дня

 

Понеділок

Рідна

природа

Музичний

розвиток

 

10.00-10.25

 

 

 

Вівторок

Мовленнєвий розвиток

Фізичний

розвиток

 

09.30-09.55

Ліплення

___________

Аплікація

Екологічна

компетентність

 

Середа

Математика

Конструювання

Фізичний

Розвиток

 

10.00-10.25

 

Безпека організму та

безпека життя

 

Четвер

Ознайомлення з навколишнім

(валеологія)

Малювання

 

 

Правова

компетентність

 

П’ятниця

Художня

література

Музичний

Розвиток

 

10.00-10.25

Малювання

___________

Конструювання

Творчі

ігри

 

Ранкова гімнастика          8.30 – 8.40

 

«Хвилинка» - щоденний інструктаж-нагадування про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах

 

Гурток

образотворчого                 9.40    четвер

мистецтва                          9.10    п’ятниця

 

 

 

МЕРЕЖА ЗАНЯТЬ

Група № 6 « Чомусики»

 

 

День

тижня

            1

       заняття

             2

       заняття

            3

     заняття

            ІІ

Половина дня

 

Понеділок

Малювання

 

Мовленнєвий розвиток

 

 

 

 

Вівторок

Математика

 

 

Музичний

розвиток

 

10.00-10.30

 

 

Малювання

 

 

Правова

компетентність

 

Середа

Ознайомлення з навколишнім

(валеологія)

Рідна

природа

 

Фізичний

Розвиток

 

10.00-10.30

Безпека організму та

безпека життя

 

Четвер

Грамота

Музичний

розвиток

 

10.00-10.30

 

Ліплення

___________

Аплікація

Екологічна

компетентність

 

П’ятниця

Фізичний

розвиток

 

09.30-10.00

Художня

література

Підготовка руки до

письма

Творчі

ігри

 

Ранкова гімнастика          8.40 – 8.50

 

«Хвилинка» - щоденний інструктаж-нагадування про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах

Гурток

образотворчого                 9.10    понеділок

мистецтва                          9.40    вівторок